Master Men's District - Scores

Information | Draw | Leaderboard

The draw is being updated by volunteers at the hosting club and will be updated when the information is available.

Master Men's District

Event A

Game A1 - 2:00 PM 1/5
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
F. Bailey 2 0 1 0 0 2 1 0 x 6
D. Smith 0 1 0 1 1 0 0 1 x 4


Game A3 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
L. Goodman 0 0 2 0 1 1 0 2 1 x 7
K. Perry 3 1 0 1 0 0 1 0 0 x 6


Game A2 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
F. Bailey 2 0 1 0 2 0 0 1 x 6
I. Hamilton 0 1 0 1 0 1 1 0 x 4


Game A10 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
F. Bailey 2 0 1 0 2 0 1 X 6
L. Goodman 0 3 0 3 0 2 0 X 8


Game A5 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
I. Wolsey 0 2 1 0 3 0 2 x 8
M. Pendergast 1 0 0 1 0 3 0 x 5


Game A4 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Shupe 0 0 0 1 0 0 x 1
J. Fowlis 1 1 1 0 4 2 x 9


Game A11 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
J. Fowlis 0 0 2 0 0 1 1 1 X 5
I. Wolsey 1 1 0 1 1 0 0 0 X 4


Game A7 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Rutherford 1 0 2 1 0 1 1 0 x 6
J. Walsh 0 1 0 0 3 0 0 3 x 7


Game A6 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
F. Armstrong 0 3 0 2 0 2 0 1 x 8
B. Wagner 2 0 1 0 2 0 1 0 x 6


Game A12 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
F. Armstrong 0 0 1 0 0 0 X 1
J. Walsh 3 0 0 2 1 1 X 7


Game A9 - 2:00 PM 1/5
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
G. Lamb 1 0 2 1 1 0 0 2 X 7
A. Toews 0 2 0 0 0 3 1 0 X 6


Game A8 - 2:00 PM 1/5
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Scheidegger 1 0 0 0 4 0 1 X 6
D. Baird 0 2 0 0 0 1 0 X 3


Game A13 - 9:30 AM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Scheidegger 2 0 2 0 0 3 0 0 7
G. Lamb 0 2 0 2 1 0 0 1 6


Event B

Game B2 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Shupe 0 2 0 0 4 1 0 0 X 7
G. Lamb 1 0 1 2 0 0 1 1 X 6


Game B1 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Smith 1 1 2 0 2 0 0 1 X 7
K. Perry 0 0 0 1 0 1 2 0 X 4


Game B6 - 9:30 AM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Smith 0 2 2 3 1 2 X 10
D. Shupe 3 0 0 0 0 0 X 3


Game B3 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
M. Pendergast 0 1 0 0 2 1 1 X 5
B. Wagner 0 0 1 0 0 0 0 X 1


Game B7 - 9:30 AM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
M. Pendergast 2 0 2 4 x 8
F. Bailey 0 0 0 0 x 0


Game B4 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Rutherford 0 1 0 1 0 0 X 2
I. Hamilton 3 0 2 0 4 1 X 10


Game B8 - 9:30 AM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
I. Hamilton 2 4 1 0 3 X 10
I. Wolsey 0 0 0 3 0 X 3


Game B5 - 2:30 PM 1/6
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Baird 0 2 0 1 1 0 2 0 X 6
A. Toews 2 0 1 0 0 2 0 2 X 7


Game B9 - 9:30 AM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
A. Toews o 0 1 0 1 0 X 2
F. Armstrong 0 4 0 3 0 2 X 9


Event C

Game C1 - 9:30 AM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
K. Perry 0 1 0 0 0 1 X 2
G. Lamb 0 0 1 1 2 0 X 4


Game C2 - 2:30 PM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
G. Lamb 0 0 1 1 1 1 0 0 X 4
A. Toews 1 1 0 0 0 0 1 2 X 5


Game C3 - 2:30 PM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Baird 1 1 0 0 0 X 2
F. Bailey 0 0 1 1 4 X 6


Game C4 - 2:30 PM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
B. Wagner 1 0 1 1 2 2 X 7
I. Wolsey 0 2 0 0 0 0 X 2


Game C5 - 2:30 PM 1/7
Team Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
D. Rutherford 3 3 0 2 0 1 X 9
D. Shupe 0 0 1 0 2 0 X 3